Zapraszamy na Dzień Otwarty Wydziału Filozofii Uniwersytetu w Białymstoku!

18.03.2024

Zapraszamy do uczestnictwa w wyjątkowym wydarzeniu, które odbędzie się na naszym budynku (Plac NZS 1 w Białymstoku)

Data: 20 marca 2024

Godziny: 9:00 - 14:00

Program Dnia Otwartego obejmuje:

Wykłady nauczycieli akademickich: Przygotowaliśmy dla Was ciekawe prelekcje prowadzone przez naszych wykładowców z różnych dziedzin nauki. Będzie to doskonała okazja do poszerzenia swojej wiedzy i odkrycia nowych pasji.

Lista wykładów:

🔹“Warsztaty z filozoficznej analizy malarstwa” - dr Piotr Kozak (s. 129)
🔹“Dlaczego życie krewetki jest bardziej kolorowe niż moje? Czyli o tym, jak działają nasze zmysły” - mgr Aneta Niczyporuk (s. 128A)
🔹“Czy pszczoły mogą być smutne? Po co zwierzętom świadomość? - dr Maja Białek, (s. 128B)
🔹“Jak usprawnić swój mózg?” - mgr Olgierd Borowiecki (s. 31)
🔹“Czy jesteśmy racjonalni? Błędy we wnioskowaniach a logika (warsztaty)” - mgr Arkadiusz Wójcik (s. 121)

Prezentacja kierunków studiów: Dowiedz się więcej o naszych kierunkach studiów i jak mogą one wpłynąć na Twoją przyszłość zawodową.

Stoiska instytucji kultury z regionu: Odwiedź stoiska Archiwum Państwowego, Muzeów i innych instytucji kultury, które będą obecne na wydarzeniu oraz porozmawiaj z przedstawicielami służb mundurowych.

Nowy kierunek studiów - Kognitywistyka i Komunikacja II stopnia: Od nowego roku akademickiego Wydział Filozofii będzie prowadził rekrutację na nowy kierunek - Kognitywistyka i Komunikacja II stopnia. Na naszym wydarzeniu będziesz mógł/a dowiedzieć się więcej o tym fascynującym kierunku i możliwościach, jakie dają studia.

Informacje dodatkowe:

Rejestracja nie jest wymagana. Wydarzenie jest otwarte dla wszystkich zainteresowanych.

Dołącz do naszego wydarzenia i ciesz się pełnym dniem atrakcji i wiedzy!

Dołącz do wydarzenia na FB