CZY IMMANUEL KANT BYŁ RZECZYWIŚCIE WIELKIM FILOZOFEM?

Instytut Filozofii (Wydział Humanistyczny Uniwersytetu
Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie) powraca do cyklu spotkań pt. "ROCZNICE
FILOZOFICZNE”.

W tym roku wypada 300. rocznica urodzin Immanuela Kanta, więc spotkanie będzie miało tytuł: „CZY IMMANUEL KANT BYŁ RZECZYWIŚCIE WIELKIM FILOZOFEM?”

Dr hab. Mirosław Pawliszyn, prof. UWM, dyrektor Instytutu Filozofii, zaprasza na spotkanie online w dniu 22 kwietnia 2024 o godz.
15.00 (dokładnie w dniu urodzin filozofa).