Komunikat 3/2020 Dyrektor Instytutu Filozofii

Szanowni Państwo, Studenci, Pracownicy i Współpracownicy Instytutu Filozofii,

W związku z ostatnimi decyzjami rządu RP, a także zarządzeniem nr 91 Rektora UwB z dn. 16.10.2020, informuję, że od poniedziałku 19.10.2020 do odwołania cały proces kształcenia na kierunkach studiów organizowanych w Instytucie Filozofii (filozofia i etyka I stopnia, kognitywistyka i komunikacja I stopnia, filozofia II stopnia) będzie odbywać się w formie zdalnej, na platformach Blackboard, MS Teams oraz za pośrednictwem USOSmail, a w razie potrzeby także w  innych systemach.

Zajęcia powinny być prowadzone zgodnie z dotychczasowym planem zajęć, w czasie rzeczywistym.

Ze względu na słabą infrastrukturę informatyczną na terenie Instytutu pracownicy mogą prowadzić zajęcia z domów, wykorzystując własny sprzęt komputerowy, lub z innych dogodnych dla tego celu miejsc.

Studenci, którzy mają/mogą mieć jakiekolwiek problemy z korzystaniem ze zdalnego nauczania, proszeni są o ich zgłaszanie w korespondencji wysyłanej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Życzę wszystkim kreatywności i wytrwałości.

Prof. dr hab. Wioletta Małgorzata Kowalska, dyrektor Instytutu Filozofii